У Києві відбулося чергове засідання ЦП МНК

23.05.2011
20-21 травня в Києві відбулося чергове засідання Центрального Проводу Молодіжного Націоналістичного Конгресу під час якого було вирішено ряд важливих для організації питань.
Значна увага приділялась розгляду і аналізу діяльності регіональних осередків. Було відзначено позитивні тенденції в інформаційно-пропагандивній роботі Київської та Тернопільської обласних організацій, у вишкільно-кадровій та організаційній Львівського осередку. Також було заслухано звіти членів Центрального Проводу відповідальних за напрямки роботи, Голови МНК і Голови Секретаріату.
Членами Центрального Проводу розроблено стратегічний план діяльності організації на наступне півріччя. Серед найближчих заходів – проведення всеукраїнського молодіжного вишкільного табору «Відвага ім.І.Гавдиди», який відбудеться з 1 по 12 серпня на Сумщині. Особлива увага приділялась розробці зголошувальної кампанії для залучення учасників на табір, цільова аудиторія якого – учні старших класів та студенти ВУЗів.
Традиційно восени відбудеться спеціалізований табір для дівчат «Руса Коса ім. К. Зарицької», що проходитиме в Кримських горах, а табір-джамборі «Повстанська ватра» прийматиме Івано-Франківщина, а саме - Уніж.
Найближчим часом своєї появи на світ чекає новий випуск всеукраїнської газети „Терен-Україна”, а 30 червня – до Дня відновлення Української держави – члени МНК по всій Україні проведуть серію пропагандивних акцій.