У Києві відбулося чергове засідання Центрального Проводу МНК

07.09.2014

6-7 вересня провідне членство Молодіжного Націоналістичного Конгресу зібралося в Києві, щоб прозвітувати про діяльність регіональних осередків та всеукраїнської організації за літній період. Так, обговорили результати таборового сезону: регіональні табори «Лицар честі», «ТУР», «Лисоня», «Коловрат», всеукраїнський вишкіл «Відвага ім.Івана Гавдиди», спеціальний табір для дівчат «Руса Коса».

У найближчих планах організаційної діяльності – продовжувати волонтерську працю з допомоги бійцям в зону АТО.

«Членство Молодіжного Націоналістичного Конгресу співпрацює з іншими волонтерами у мережі «Вільні люди», яка зародилася ще під час Майдану. Тому на сьогодні спрямовуємо сили, щоб забезпечити українських бійців усім необхідним. Але не слід забувати, що є й інші важливі напрямки роботи: так, зараз готуємо серію семінарів про те, як ефективно допомагати бійцям у зоні АТО. Такі семінари пройдуть у десяти містах України», - говорить Сергій Кузан, голова МНК.

Другий день дводенного збору був присвячений діяльності волонтерів з «Вільних Людей». Були запрошені представники мережі, з якими обговорили потреби, а також загальну концепцію та плани діяльності. 

Організаторами заходу є Молодіжний Націоналістичний Конгрес спільно з Міністерством молоді і спорту України в рамках проекту "Знання, воля і успіх".