У Києві сформували Генштаб Антипутінського інформаційного фронту

25.09.2015

Заступник голови МНК Дмитро Жмайло та керівник інформцентру Марія Дубініна взяли участь у нараді з формування Генерального штабу Антипутінського інформаційного фронту – міжнародної структури, що включає в себе організації національних громад народів, що постраждали від російської, зокрема – путінської агресивної імперської політики.

Так, 24 вересня в Києві під час конференції в Українській Інформаційній Службі першочерговим завданням фронту було визначено інформування англійською, німецькою, російською, кримськотатарською та іншими мовами європейських ЗМІ про реальний стан справ щодо російсько-української війни та про реальну, а не офіційну, соціально-політичну й економічну ситуацію в Росії, Білорусі та на окупованих територіях України. Для цього будуть використовуватися інтернет-видання, соцмережі, власні друковані видання та розсилка в провідні світові інформагентства.

В роботі штабу візьмуть участь політичні емігранти з Росії, Азербайджану, Казахстану, Білорусі, Кубані, Грузії.

 «Україна не може перейти в контрнаступ у гібридній війні, бо програє її інформаційну складову. Що казати, коли річний бюджет одного лише каналу «ЛайфНьюз» перевищує всі кошти, які виділялися протягом останніх двох років на українську пропаганду», – додає директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД, координатор комітету «Кубань з Україною» Сергій Пархоменко.

На думку заступника голови Молодіжного Націоналістичного Конгресу, ініціатива Антипутінського інформаційного фронту може принести результати на тлі кволої інформаційної політики держави.

«Важливо лише не переводити справу у формат розмов та внутрішніх дискусій, а чітко слідувати наміченим планам, працювати із закордонними ЗМІ, вміти не шкодувати кошти не лише для боротьби на полі бою, але й в інформаційній складовій війни», - вважає Дмитро Жмайло.