У Києві попрощалися з загиблим на Сході України Георгієм Джанелідзе

24.04.2015

Сьогодні, 24 квітня, на Майдані Незалежності у Києві відбулося прощання з Георгієм Джанелідзе, бійцем полку «Азов», що героїчно загинув у Широкіному під час виконання спецоперації з розмінування вулиці.

Висловити свою шану Герою прийшли військовослужбовці, побратими, сотні киян, а також співвітчизники, серед яких були і Посол України в Грузії Міхаїл Уклеба, екс-президент Грузії Міихаїл Саакашвілі, співзасновник "Альянсу Балто-Чорноморських Націй" - організації, що активно допомагає грузинам в Україні, Тамар Шавладзе. Днем раніше, до Києва прибула дружина Георгія – Тамар Джанелідзе, щоб забрати тіло чоловіка і поховати його в Тбілісі, на Батьківщині чоловіка.

Під Стелою Незалежності відбулася панахида за загиблим, лунали гімни Грузії та України.

«Я пам’ятаю 1993-й рік, коли сотні українських добровольців поїхали воювати в Грузію. Ми, в парку Курченка в Сухумі, ховали українського бійця. Російські агресори обстрілювали місто, але незважаючи на ризик для життя, сотні мирних жителів прийшли попрощатися з українцем. Україна і Грузія – два дружніх, братніх народи, що стали тим муром, об який розбиваються хвилі російської агресії», - зазначив у виступі Валерій Бобрович, полковник УНСО, що став ініціатором нагородження Георгія медаллю УПЦ КП «За жертовність і любов до України».

Георгій Саралідзе, побратим загиблого, боєць полку «Азов», розповів про хоробрість та відважність Георгія. «Він жив і загинув воїном. Доки в Україні триватиме війна – доти грузини будуть воювати, до самого кінця! І хай ніхто не думає, що Україна чи Грузія стане на коліна! Увесь світ повстане проти тиранії! Ми знаємо одне: іти вперед, нікуди не відступати і боротися», - зазначив він.

Нагадаємо, вчора відбулося прощання з Георгієм у Маріуполі.

Герої не вмирають!