У Києві перейменують ще 12 вулиць

23.07.2015
Комісія з питань культури та туризму на засіданні підтримала перейменування ще 12 вулиць, однієї площі, провулка і проспекту, - повідомляє "Громадське телебачення"
У Шевченківському районі пропонується перейменувати: вул. Артема - на вул. Січових Стрільців, Чапаєва – на В'ячеслава Липинського, Юрія Коцюбинського, Володимира Винниченка, провулок Чеслава Бєлінського - на Алли Горської.
Вулицю Щорса в Печерському районі пропонується перейменувати на Євгена Коновальця; вул. Горького в Солом'янському районі - на Анатолія Лупиноса, у Дарницькому районі – на Кирила Осьмака; вул. Шліхтера у Дніпровському районі - на Віфлеємську, вул. Крупської у Дарницькому районі - на Павла Чубинського, вул. Леніна у Деснянському районі – на Копильщанську, вул. Металістів у Солом'янському районі - на Михайла Брайчевського.
У Святошинському районі вул. Кириленка пропонують присвоїти ім'я Олексія Береста, вул. Ленінську перейменувати на Петра Дорошенка; в Голосіївському районі площу Дзержинського перейменувати на Либідську, проспект 40-річчя Жовтня - на Голосіївську.
Відповідні перейменування вже пройшли громадські обговорення та були підтримані постійною комісією Київради з питань найменувань.
Вони мають ще бути узгодженими на комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків.