У Харкові вперше відбулося засідання Центрального Проводу МНК

04.06.2014

31 травня – 1 червня відбувся збір Центрального Проводу та Ради Честі Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Змінити традиційне місце проведення з Києва на Харків примусили військові події, що відбуваються на Сході України.

Напередодні голова організації Сергій Кузан, який також координує місцеву Самооборону Майдану, разом із заступник голови МНК Віталієм Вовком, відвідали блок-пости під Слов'янськом, де в т.ч. перебувають бійці 14-ї сотні Майдану; було передано устаткування для виконання військових завдань. 

Під час самого засідання були підбиті підсумки по проведенню першого таборового заходу - теренової гри «Гурби-Антонівці», в якій взяли участь 340 осіб, та накреслений план для проведення літніх вишколів для дітей та юнацтва на Львівщині, Тернопільщині, Сумщині та Полтавщині. Загалом запланована участь понад 1000 чоловік з усіх куточків України у таборах МНК протягом 2014 року.

Також членами ЦП  було ухвалено рішення приділити основну увагу патріотичній вишкільній діяльності серед молоді, зокрема в форматі регіональних та всеукраїнських таборів. Заплановано часткове переформатування програм - підвищення рівня воєнізованої підготовки. Для цього було ухвалене рішення про створення окремої референтури, яка займатиметься воєнізованою підготовкою молоді.

«Засідання мало свою специфіку, адже проходило у складний для України час. Актуальним для нашої організації, як і для всього українського суспільства в цілому, є бойовий вишкіл. Тому ми вирішили створити в МНК відповідну референтару», - говорить новопризначений референт Віталій Вовк, заступник голови МНК.