У Харкові пікетували російське консульство

26.01.2015

Сьогодні в Харкові відбувся пікет російського консульства, в якому взяло участь близько ста осіб. Одразу після недільного віче, люди попрямували до будівлі з закликами до припинення терору. На місці вияснилося, що українську громаду приймати ніхто не буде, а представники правоохоронних органів порадили звернутися в робочий день.

Харків’ян така відповідь не задовольнила, тож громада прийняла рішення звернутися  до київської влади про закриття російського консульства в Харкові, оскільки терор та дестабілізація в місті чиняться саме з доброї волі тих людей, які обіймають посади в будівлі. В акції взяли участь люди різного віку та різної національності, зокрема сьогодні в свій день народження прийшов підтримати пікет 85-річний Володимир Михайлович.

Представниця Харківського МНК Грідчина Ольга, говорить: «Особисто мене здивував той факт, що серед присутніх більшість людей була російськомовна, а деякі взагалі колишні жителі РФ і вони прийшли сюди, аби висловити своє незадоволення поведінкою російської влади».

 «Ми не проти російського народу, ми проти тих чиновників, які розхитують ситуацію в місті та слідують пропаганді агресора, тому в разі чого, просимо очолити консульство представників, які підтримують українські позиції та мають здатність лояльної оцінки тих подій, що відбуваються в нашій країні», - зазначив один із виступаючих. Завершилося дійство хвилиною мовчання за загиблими під Маріуполем та спільним виконанням державного гімну України.