У газеті Кролевецької РДА Бандеру порівняли з Гітлером: МНК готує лист до СБУ

13.02.2016

У газеті «Кролевецький вісник» за 12 лютого 2016 року вийшла стаття під назвою «Тіні нових ідолів», де Степана Бандеру порівняли з Гітлером, а бандерівців - з нацистами. Засновником газети є районна державна адміністрація та районна рада.

З цього приводу Молодіжний Націоналістичний Конгрес готує лист до Служби безпеки України.

«Порівняння, наведене в статті, є неприпустимим. На відміну від Гітлера, Степан Бандера врятував честь України і зумів організувати народ на відчайдушну боротьбу за нашу національну незалежність і державність.  Він став не тільки організатором і керівником національно-визвольного руху України, але і його яскравим символом, що більше 80 років наганяє страх на ворогів України», - говорить Соломія Фаріон, Голова Секретаріату МНК.

Голова Кролевецької районної адміністрації Олег Кучерявий відреагував на статтю у своїй сторінці на Facebook: «Тільки людина, що стоїть на антидержавних і антиукраїнських позиціях може настільки непрофесійно, відверто однобоко, цинічно висвітлювати історичні події в державі. Головний редактор просто плюнув в душу тим українцям які під червоно-чорним прапором ОУН боронять Українську державу спаплюжив пам'ять кролевчан, які були в лавах ОУН і УПА. Я приношу вибачення жителям району і читачам. Зроблю все щоб ця людина не працювала у районці, а до того в межах можливого припиняю всю співпрацю в тому числі фінансову з цим виданням».