У Бурштині відбувся «Курс молодого бандерівця»

18.06.2015

6-7 червня у Бурштині відбувся семінар Курс Молодого Бандерівця. Організатором заходу є Молодіжний Націоналістичний Конгрес спільно з волонтерською мережею «Вільні люди».

Учасники семінару послухали лекції з історії українського визвольного руху, ідеології, дізнались про громадську активність, її важливість в суспільстві. Крім теоретичних знань, юні патріоти дізнались, як планувати та реалізовувати громадські проекти, співпрацювати зі ЗМІ. Послухали лекцію з фандрайзингу та отримали необхідні знання по залученню ресурсів для втілення проектів. Окрім лекцій, для учасників семінару проводилось багато інтеграційних ігор для розуміння важливості роботи та взаємодії в колективі.

"Завдяки іграм для згуртування наша команда стала дружньою, як сім'я. У всіх ситуаціях ми діяли колективно та впевнено. Дякуємо лекторам за всю інформацію, яку ми змогли почерпнути на КМБ!" - ділиться враженнями учасниця Софія.

«В Бурштині панувала особлива атмосфера, можливо цьому сприяла природа, адже лекції відбувались надворі. Учасники легко сприймали інформацію, ставили багато питань, були спраглими до знань. Особливо вразила їхня співпраця та взаємодія в командних завданнях та інтеграційних іграх. Безперечно, в кожного, хто прийшов на «Курс молодого бандерівця», має величезний потенціал попри ще зовсім юний вік,» - говорить координатор семінару Ірина Вівсяна.