У Бельбеку люди прогнали російських автоматників

03.03.2014

У Бельбеку, біля КПП Севастопольської бригади тактичної авіації близькі українським військовим льотчикам і небайдужі люди змогли відстояти частину від російських автоматників.

Про це повідомив глава медіа-центру Міноборони України в Криму Владислав Селезньов, пише Українська правда.

"Разом ми сила! У ці хвилини, а також протягом минулих декількох годин живим щитом у КПП Севастопольської бригади тактичної авіації (це в селищі Любимівка під Севастополем) стоять рідні, близькі й просто небайдужі люди на підтримку військових льотчиків", - розповів він.

"Тут багато журналістів. 1,5 години тому приїхала вантажівка з російськими автоматниками, які приїхали поцікавилися, яке рішення прийняли авіатори й коли вони здадуться на милість нової кримської влади", - додав Селезньов.

"Авіатори відмовилися прийняти умови незваних "гостей", і ті з криками "ну ми вам ще дамо й покажемо" вийшли", - додав він.

Крім того, Селезньов повідомив, що завершилася зустріч екс-командувача Дениса Березовського, який перейшов на сторону Росії, та підконтрольного Росії самопроголошеного прем’єра Аксьонова з морськими піхотинцями.

"Командування 1 обмп на чолі із Дмитром Делятицьким провело переговори з вищевказаними особами. Дослівно "висловили презирство Березовському, не піддалися на його підлі угоди приєднатися до його армії Криму" – повідомив Селезньов.