Твори себе сам

28.12.2017
Що робить успішних людей - успішними? Переможців - переможцями? Лідерів - лідерами? Можливо, обставини? Характер? Гроші? Зорі? Так, не без цього. Але це лише додаткові умови. Основний “секрет” - постійна робота над собою.
Твори себе сам. Перше запитання, яке виникає після цієї фрази - навіщо? Ні, працювати над собою зовсім не обов’язково, можна ж просто пливти за течією, не переймаючись такими питаннями. Але чи не буде це марним витрачанням такого цінного і унікального дару як життя?... Кожному з нас відведено своє місце у Всесвіті. Ніщо не відбувається просто так, ніхто не народжується, не маючи власної місії - маленької чи великої. 
Хочеш прожити повноцінне життя - знайди своє місце. Зрозумій, яка твоя роль у величезній системі Всесвіту. Не варто скептично хитати головою, мовляв, я ж - піщинка, ніщо. Це не так. Відомий “ефект метелика” говорить про те, що все впливає на все.
Тож як ти хочеш вплинути на життя? Що принести? Чого уникнути? Зрозумій це, аби обрати свій шлях. Ти формуєш обставини, а не навпаки. Лише ти пишеш свій сценарій, обираєш роль і навіть кінцівку. Тому пам’ятай: усе, що відбувається - це твій вибір.
Хочеш щось змінити? Так почни з себе! Будь тим, ким хочеш бути. Працюй над собою - своїм характером, вміннями, навичками. Відточуй ті риси, які цінуєш. Придушуй те, що “хоче твого знищення і упадку”. Твої вороги - не інші люди, навколишній світ, обставини. Твій головний ворог - це ти. І найбільша твоя перемога - це перемога над собою.
Твори себе сам. Май сміливість брати на себе відповідальність і встановлювати правила. Шукай причини своїх невдач, заглиблюючись у внутрішній світ, а не  озираючись довкола. І побачиш, як світ довкола підкорятиметься.  
Грудень - останній місяць нашого онлайн флешмобу “Твори себе сам”. Протягом 12 місяців ми виховували в собі 12 прикмет українського націоналіста: все готовий, безкорисливий, відважний, чесний, карний, активний і підприємливий, відважний, рішучий, витривалий, зрівноважений, точний, здоровий та обережний. Тепер ми ще більше загартовані та готові творити себе та Україну.