''ТУР'': на Сколівщині завершився вишкіл молодих революціонерів

16.07.2014

З 5 по 15 липня поблизу села Корчин, що на Сколівщині, вперше відбувся патріотичний вишкільний табір «ТУР». Організатором табору виступив львівський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу (МНК).

Протягом 10 днів понад 30 відчайдушних хлопців та дівчат гартували свої фізичні та моральні сили поблизу водоспаду Гуркало, гори парашки та села Корчин Сколівського району. Табір «ТУР» відвідала молодь зі Стрийщини. Сокальщини, Сколівщими, Миколаєва, Буська та навіть з Кривого Рогу. Таборовики мали змогу послухати цікаві лекції, тренінги, подолати смугу перешкод, мандрівку на Г. Парашку, насичений цікавими завданнями вимарш та багато іншого.П

На учасників «ТУРу» чекала сувора дисципліна, нічні алярми, екстремальні умови, дехто мав змогу вперше спати в наметах. Алкоголь та тютюн на таборі суворо заборонені.

«Метою табору було патріотичне виховання дітей, фізичне та моральне загартування. Можу сказати, що з цими завданнями ми впорались. Ще 10 днів тому на табір приїхало 36 несміливих, зовсім юних, іноді й дитячих хлопців та дівчат, а сьогодні повертались додому свідомі молоді люди, які знають, як вижити в екстремальних умовах, не загубитись в лісі, захистити себе та ближніх. Ми прагнемо виховати молоду еліту нашого суспільства, і я її побачив серед тих 36 хлопців та дівчат», - говорить комендант табору Мартин Стусяк.

«Табір «ТУР» позбавив мене найкращого друга – моєї ліні. Дякую Вам за це!» - зазначив учасник табору Остап.

«Мені дуже подобається цей табір усім , що у ньому відбувалось, навіть сценки перед прийомом їжі,  оскільки тільки сьогодні зрозуміла, для чого вони потрібні і що показуємо ми їх не просто так. А, загалом про табір - то все просто чудово: дуже сподобалась мандрівка на Парашку, вимарш, і навіть нічні алярми. Все це для мене відбувалось вперше і тому склались тільки найкращі спогади, які залишаться у моєму серці назавжди». – додає учасниця «ТУРу» Андріана.