Три способи провести День молоді незабутньо

29.06.2016

26 червня українці святкували День молоді. Тож спеціально для вас тернопільські МНКівці  розкажуть, як можна було провести це свято весело, активно та незабутньо.

Спосіб перший

Кубок Шухевича: навчись керувати емоціями і влучати в ціль

25 червня у Тернополі відбувся десятий турнір з пейнтболу “Кубок Шухевича”.

Цьогоріч це була десята  ювілейна гра, в якій взяло участь десять команд. Серед учасників змагання були представники молодіжних громадських організацій та військовослужбовці 44-ої окремої артилерійської бригади. Фарбою стрілялися громадські активісти, спортсмени, депутати міської ради, пересічні тернополяни.

“Ми щорічно беремо участь у “Кубку”. Це чудова можливість перевірити себе та свої сили. Заходи такого типу потрібні для сучасної молоді. Адже тоді ти можеш вийти за рамки буденності і спробувати себе у чомусь новому”, - говорить учасник змагань, МНКівець Микола Мисак.

Спосіб другий

Мультиспортивне Містечко: якщо відпочивати, то активно

25-26 червня у Тернополі молодь мала змогу спробувати свої сили на етапах мультиспортивного містечка.

У містечку були надувний скеледром, бодібол, слеклайн, болдер тейбл, баланс борди, катамарани. Усі бажаючі могли взяти участь у будь-якому етапі безкоштовно.

“Особисто я спробувала все: і болдер тейбл, і скеледром, і катамарани та інше. Це класно, коли молодь має можливість активно і цікаво відпочити. І мені сподобалось, що було так багато людей. Ось як до скеледрому та катамаранів були велечезні черги. Сподіваюсь наступного року етапи буду ще різноманітніші, а людей ще більше”, - говорить волонтер, МНКівка Оксана Корінь.

Спосіб третій

Gorgany Race 2016: стремись до вершин

26-27 червня відбулась одна з найскладніших мультигонок України Ґорґани Рейс 2016.

Участь у змаганні взяли п’ять МНКівських команд. Серед них і тернополяни - Василь Дубовий, Іван Кізюк та Соломія Хома.

“Цього року ми знову вийшли на дистанцію найбільших в Україні ювілейних пригодницьких перегонів Gorgany Race 2016 в класі ТРЕК. Атмосфера неймовірна. Більше півтисячі людей, які готові бігти по горах і отримувати від цього задоволення. Уявіть, їм за це не платять”, - говорить учасник змагань, МНКівець Василь Дубовий.