Третя ''Легенда УПА'' відбулась на Львівщині

18.10.2016

На вихідних утретє відбулася обласна теренова гра “Легенда УПА ім. М. Лемика”. З 14 до 16 жовтня у парку “Погулянка” змагалися понад 200 школярів з різних куточків Львівщини.

Перший таборовий день, 14 жовтня, включав у себе відкриття гри та перший етап змагань — брейн-ринг на історичну тематику. Оскільки 14 жовтня — це велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, а також день створення Української Повстанської Армії, організатори вирішили провести  відкриття по-особливому. “Нас розбудили вночі та привели на лісову галявину. Довкола все освічувалось смолоскипами, відбулось читання легенди Миколи Лемика та Молитви українського націоналіста. Це було неймовірно”, - розповідає  учасниця гри Марія.

Субота стала для учасників дуже насиченою. Від ранку всі команди стартували на різних етапах: смуга перешкод, велоетап та катамарани. Проте, львівська погода внесла свої корективи і вже після сніданку почався дощ. Це не стало на заваді для проходження велоетапу й катамаранів, а от смуга перешкод, а особливо “лисяча нора”, стала куди драйвовішою.

Також увечері команди представляли свої райони та творчі вироби.

Недільний ранок став для учасників найцікавішим. Кожна команда з картою оббігала весь парк у пошуках потрібних місць та виконуючи різноманітні завдання, серед яких завдання на військову та медичну тематику. Квест закінчився тереновою грою, яка і була вирішальною.

Протягом усіх етапів організатори вели підрахунки. За остаточними результатами першість отримала команда з Радехова. Також були відзначені найкращі таборовики, усі учасники були нагороджені дипломами та сертифікатами.

Незмінними організаторами є Львівський осередок "Молодіжного Націоналістичного Конгресу", мережа "Вільні Люди", Відділ молоді Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, Департамент освіти і науки Львівської ОДА.

Організатори висловлюють подяку офіційним партнерами заходу, серед яких: Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, лазертаг-клуб “Штурмовик”, магазин туристичного спорядження «Gorgany.com», Turbat, KAVA, ТзОВ «Чудо-тур», книжковий клуб «Книжкова криївка».