"Тюремники" заявляють, що ув’язнений у СІЗО помер від струму

25.01.2012
Як повідомили Інформцентру МНК у прес-службі управління Державної пенітенціарної служби України, «після отримання черговою зміною установи інформації з камери, протягом 3-х хвилин на місце події прибула оперативна група СІЗО, в тому числі і черговий медпрацівник, яким безпосередньо ув’язненому надавалась невідкладна медична допомога. Одночасно в СІЗО було викликано бригаду швидкої медичної допомоги, яка прибула в установу о 22:55 та констатувала смерть ув’язненого».
«У зв’язку з цим, на місце події було викликано слідчо-оперативну групу органів внутрішніх справ. Про дану подію було проінформовано органи прокуратури. За даним фактом проводиться перевірка», - йдеться у повідомленні прес-служби.
Нагадаємо, що сьогодні зранку у ЗМІ з’явилась інформація з посиланням на журналіста ТВІ Костянтина Усова про те, що вночі 25 січня в камері Лук'янівського СІЗО помер 21-річний хлопець. "Людина, чия вина не була підтверджена жодним судом, 40 хвилин лежала на підлозі в конвульсіях. На нескінченні крики співкамерників про допомогу, п'яний медперсонал тюрми тільки заглядав у вікно-кормушки та сміявся", - повідомив журналіст.
"Зараз мої джерела в адміністрації СІЗО повідомляють, що ухвалено рішення фабрикувати документи про смертельне ураження електричним струмом", - підсумував Усов.