Тисячі сумчан попрощалися з загиблим в АТО ''Медком''

05.02.2015

Близько тисячі сумчан прийшли до Свято-Воскресенського собору, щоб попрощатись із загиблим під Вуглегорськом Андрієм Реутою з позивним «Медок». Він загинув 31 січня від розірваного поруч фугасного снаряду.

Провести в останню путь воїна прийшли тисячі жителів міста Суми.

«Андрій виріс у відомій патріотичній родині. Батько - Олександр Дмитрович, був одним із засновників Українського козацтва (справжнього, а не «ряженого»), а зараз, попри свої роки, перебуває у складі загону територіальної оборони. Брат Анатолій по мобілізації сподівався потрапити в артилерію, але його залишили при військкоматі.
Змалечку Андрій брав участь у заходах козацького осередку, закінчив університет, був толковим, ініціативним інженером. Займався страйкболом. На фронт пішов ледве не на самому початку боїв на Донбасі, зі своїм спорядженням. Навіть зовні, зростом і статурою, Андрій відрізнявся від багатьох своїх ровесників», - говорить Олег Корнієнко, друг «Медка».

«Переживаю цю втрату як свою особисту. Співчуваю батькам і рідним. Буду завжди пам’ятати Андрія, як борця за Україну. Любов до батьківщини була йому привита батьками з малечку.Царство небесне. Помолимося за упокій його душі», - написав на своїй Facebook-сторінці почесний член МНК, народний депутат Олег Медуниця.