Тернопіль: У квесті ''Шляхами до святості'' - перше місце

11.04.2013

Команда Тернопільського осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу отримала перемогу в квесті "Шляхами до святості". Пізнавальний змаг, організований ВМГО "Молода Просвіта", відбувся в місті Тернополі на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці з нагоди святкування 1025-ої річниці Хрещення Русі.

Квест складався з 16 точок, які локально охоплювали половину міста. Учасники отримували тематичні завдання на логіку, історію Церкви, історію України, життя святих. На кожній пройденій точці, за умовами змагу, учасники повинні були зробити фото. Команда із трьох МНКівців прийшла до фінішу першою, залишивши позаду сім команд-учасників, та випередивши других фіналістів на 30 хв.

"Думаю, що нам вдалося перемогти, бо ми всі дистанції між точками бігли, а не проходили пішки. Крім того ми швидко розгадували ребуси і виконували завдання квесту. Найбільше мені запам’ятався ребус, в якому треба було розгадати код із безлічі цифр. Ми здогадались, що цифри – це літери клавіатури мобільного телефону, так і розшифрували повідомлення", - розповідає учасник квесту Василь Дубовий.

Переможці залишились сповнені вражень та отримали призи від організаторів.

Довідка: Хрещення Русі — процес прийняття і поширення християнства у Київській Русі. Ключова подія — масове хрещення у 988 році мешканців Києва, а згодом інших міст держави князем Володимиром I Святославовичем, у результаті чого християнство стало провідною релігією на Русі.