Тернополяни провели вихідні з відомою письменницею та борцем в УНІЖІ (ФОТО)

08.10.2012
З письменницею Марією Матіос, керівником Тернопільського осередку Всеукраїнської Федерації фрі-файту та єдиноборств, Валерієм Чоботарьом  провели чотири дні тернополяни в Уніжі. 4-7 жовтня там пройшов молодіжний патріотичний табір «Повстанська ватра – 2012», організований «Молодіжним Націоналістичним Конгресом».

За цих кілька днів молодь працювала, спілкувалась та розважалась у форматності “Кузня-УНІЖ”.  60 учасників зі всієї України віком 16-26 років окрім фізичної, інтелектуальної та мистецької складової програми табору, приділили час волонтерській роботі по облаштування території Кузні для себе та наступних подій.

Традиційно на таборі проходили тренінги, семінари та лекції на теми національно-визвольних змагань, громадської діяльності, культури та бізнесу. Цьогорічна «Повстанська ватра» була присвячена відзначенню 70-ї річниці створення УПА, тому на заході була представлена велика сучасна виставка Центру досліджень визвольного руху «Армія нескорених».

- Табір цікавий насамперед тим, що тут ти мусиш постійно думати, вмикати мозок, проявляти креатив. Ми навіть, щоб пообідати, показували якісь мініатюри, інколи виходило ціле шоу,- розповідає тернопільських студент Олег Гураль.- Постійно дух змагань, цікаві люди, з якими є про що поговорити. Найбільше сподобалась смуга перешкод, яка охоплювала ліс і річку Дністер, і гурт «Фа-Мажор». Він грав дуже класні пісні – заряд на цілий рік».

Також учасники табору проходили смугу перешкод, грали регбі, пейнтбол. Вечорами, зібравшись навколо багаття, розважались разом з гуртом «Фа-мажор».