Тернополяни "подарували" Януковичу відеоролик з побажаннями якнайшвидше позбутися "трону" (ВІДЕО)

27.02.2013
З нагоди третьої річниці президентства Януковича, активісти Тернопіського осоредку МНК зняли відео, в якому тернополяни вітали Віктора Федоровича з днем його інавгурації. Теплих слів у місцевих мешканців не знайшлося – всі як один бажали теперішньому Президенту "звільнити Україну від себе".
Хтось жартома, а хтось цілком серйозно підійшов до звернення. Цікаво, що багато жителів нашого міста зауважили, що Віктору Януковичу слід звернути увагу на свою грамотність, адже цим він ганьбить не лише себе, але й цілу державу, з якої глузують через такого керманича. Своє негативне ставлення до дій Президента висловили і пенсіонери, і школярі, котрих не задовольняє ситуація в країні, через цілковиту владу «Партії регіонів».
Нагадаємо, що інавгурація Віктора Федоровича відбулася 25 лютого 2010 року на урочистому засіданні ВР, коли він склав присягу на вірність українському народові.За час свого президентства, Янукович неодноразово піддавався критиці за невиконання своїх обіцянок перед виборцями.
Одним з найгучніших скандалів, було прийняття одіозного мовного закону, який практично зрівняв російську та українську мову в правах. Ще одна тема не дає спокою ні українцям, ні цілій європейській спільноті досі – це зниження рівня демократії в нашій країні. Євроінтеграція України – на межі провалу. Додає "жару у вогонь" і арешт колишнього прем’єра – Юлії Тимошенко. За час правління Януковича, його Уряд намагався боротися за зниження тарифів на газ для українців, проте жодних позитивних зрушень в цьому плані так і не відбулося, хіба стосунки з сусідньою Росією ще більше "охололи".
До слова, вчора в ЗМІ з’явилась інформація, що з продажу було вилучено номер журналу "Фокус", що був присвячений третій річниці президентства Віктора Януковича.