Тернопільський осередок МНК долучився до організації пластунського заходу «Листопадовий Зрив: У туманах війни»

05.11.2018
Основне завдання у вихованні української молоді є виховання волі і характеру під високим гаслом : Служба Богові і Батьківщині.
Тернопільський осередок МНК долучився до організації пластунського заходу «Листопадовий Зрив: У туманах війни» приуроченого до 100-ої річниці Листопадового чину.
Пластова станиця в Козові організовувала для всіх охочих віком від 14 років масштабний культурний захід. У ніч з 4 на 5 листопада у містечку Бережани учасники відтворювали події майже сторічної давності у містах та містечках Галичини — повстання, внаслідок якого влада перейшла до сил Української Національної Ради і було створено Західно-Українську Народну Республіку та закладено основи Галицької Армії.
Члени МНК долучилися до участі в заході в якості інструкторів із теренової гри, а також у ролі жандармів під час проведення історичної рольової теренової гри.
— "Ми завжди раді спільній роботі та організаціям заходів з представниками Пласту. Адже, перш за все, у нас схожі ідеї та цінності, схожа вишкільна система. Усякою своєю працею ми сприяємо вихованню майбутніх провідників української нації. Ми виховуємо у молоді волю та характер під високим гаслом : Служба Богові і Батьківщині" — розповідає Микола Мисак, голова Тернопільського осередку.