Тернопільські МНКівці наколядували 23 200 грн. для бійців

19.01.2015

Молодь з Тернопільського осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу (МНК) зібрала 23 200 грн. для бійців на сході в рамках акції «Коляда для Героїв». Частину коштів уже використали для укомплектування солдатів та допомоги пораненому військовому з Бучацького району, решту суми передали волонтерській мережі «Вільні Люди» для закупівлі авто для 54-го окремого розвідувального батальйону.

Збирали кошти як традиційні колядники. Ходили від оселі до оселі, співаючи господарям патріотичні колядки. Акція проходила у Бучачі, Теребовлі, Тернополі, Борщівському та Зборівському районах.

 «В акції взяли участь, в основному, школярі та студенти, які використали канікули з користю. Це хороший формат благодійної ініціативи, адже молодь продовжила українську традицію колядування, популяризувала патріотичні колядки. Важливо для нас було також задіяти саме молодь у районах області», - зазначив голова тернопільського осередку МНК Василь Дубовий.

«Я рада, що змогла в такий приємний спосіб виконати свій обов’язок допомоги бійцям. Колядування і так підіймає настрій, а тут ще й гроші для потрібної справи», - розповіла колядниця Тетяна Шпільман.

Організатори акції дякують усім щедрим господарям, що відчинили двері колядникам та зробили свій внесок у спільну справу.