Таборова оселя “Соколиця” - підтримай!

24.04.2018
Таборова оселя “Соколиця” - це багатофункціональний стаціонарний заклад для організації різноманітних освітніх, виховних, вишкільних, оздоровчих, спортивних заходів в польових умовах як влітку, так і в холодний період року.
Вперше молодіжний табір поблизу с. Базниківка відбувся в 1991 році, організатором якого виступив славної пам'яті Іван Гавдида. Це був перший пластовий табір “Лисоня”.
Сам друг Іван виступив одним із відновників Пласту, так і загалом молодіжного патріотичного руху на Тернопільщині та в Україні. В 2001 році з його ініціативи була створена громадська організація - Молодіжний націоналістичний конгрес.
З початку 90-х років на Соколиці (щорічно) відбулось кілька десятків наметових таборів чисельністю від пару десятків до сотень учасників, з яких виросли чимало відомих політиків, грмоадських та культурних діячів, військовиків.
З метою збільшення, покращення якості проведення, розширення можливостей заходів на Соколиці постійні організатори таборувань вирішили створити повноцінну таборову оселю за кращими прикладами таких центрів в Україні, так і закордоном.
Таборова оселя передбачає:
Загалом розрахунок є такий, щоб з часом “Соколиця” могла приймати одночасно близько 500 осіб молоді, а то і більше (за рахунок розширення наметових площ).
Для господарського розвитку проекту Саранчуківською ОТГ створене комунальне підприємство “Вишкільно-оздоровчий табір “Лисоня” ім. І. Гавдиди.
Ідейні цінності та принципи таборової оселі “Соколиця”.

  • Бог та Україна - ідейний орієнтир
  • виховний ідеал - всебічно розвинена особистість, відповідальний, повновартісний громадянин, патріот України
  • основні інструменти вишколу та виховання: проектний метод, тіловиховання, життя в природі, табірництво, мандрівництво, ідеологічні гутірки та заняття, робота в команді (малій групі)
  • націленість на волонтерство - служіння ближнім, творення добра довкола
  • Екологічна культура та гармонійне співжиття з природою та оточенням, зокрема з місцевими жителями.

План розбудови.
Станом на березень 2018 року є:
План на 2018-2020
Якщо Ви готові фінансово допомогти у реалізації проекту “Таборова оселя “Соколиця”, то можете надіслати кошти на рахунок:
Комунальне підприємство “Вишкільно-оздоровчий табір “Лисоня” ім. Івана Гавдиди Саранчуківської сільської ради Бережанського району Тернопільської області.
26004300715830 в Філії “Тернопільське обласне управління АТ “Ощадбанк” ТВБВ №10019/032 м. Бережани”
Ідентифікаційний код: 41593242
МФО банку: 338545
Із запитаннями можете звертатись за тел. 0675545864 Петровський Володимир