Табір ''Підпілля'': як це було

08.07.2015
Юнаки і дівчата з Київщини, Житомирщини та Чернігівщини, а також зі Львова та Івано-Франківська провели пліч-о-пліч п’ять днів, загартовували своє тіло і дух, виховували терпіння та випробували власну кмітливість. Так, з 2 до 7 липня на Київщині вперше пройшов  молодіжний вишкільний табір «Підпілля», організатором якого виступив Київський міський осередок МНК.  

Насичена програма не давала учасникам сидіти на місці, а постійна командна робота створила дружню, піднесену атмосферу і здружила молодих людей. Таборовики долали смугу перешкод, ходили у вимарш, мали змогу випробувати свої сили у регбі та боксі. Окрім фізичних занять, учасники «Підпілля» слухали цікаві гутірки про історію українського визвольного руху, першу медичну допомогу, основи українського націоналізму, виживання і мандрівництво тощо. Запрошені інструктори доступно та цікаво подавали матеріал, а також відповіли на всі запитання, що цікавили слухачів. Завдяки нічним алярмам та смузі перешкод молодь змогла спробувати себе в екстремальних умовах.

«Учасники табору проявили себе з найкращих сторін, адже кожен зміг змінити себе на краще - стати сильнішим чи витривалішим, побороти свій страх, навчитися новому. Лише розумна, здорова, цілеспрямована молодь здатна змінити нашу країну, і учасники "Підпілля" є одними з її представників. Що більше людина гартує себе сьогодні, то простіше їй буде у боротьбі за Україну завтра», - говорить бунчужний табору Сергій Репік.

«Найбільше мені запам’ятався вимарш - умови, в яких перестаєш думати про себе, свої мозолі, втому, а натомість - думки лише про свій рій, про те, як швидше подолати перешкоди, як знайти дорогу тощо. Також дуже запам’ятався напружений поєдинок дівчат у боксі, проте вболівати за когось було важко, адже всі ми стали рідними один одному», - згадує учасник табору Владислав Калник.

Молодь укріпилась в бажанні вдосконалюватись задля Української Держави, виховувати себе та розвиватись. Юнаки та дівчата, що з’їхались на таборовий сезон зазначили, що  стали справжніми друзями і обов’язково зустрінуться ще не раз на подібних заходах.