Табачник вже викручується й каже, що язык теж буває "непотрібним"

14.06.2012
Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник стверджує, що не називав українську "непотрібною мовою".
Про це він заявив у середу на брифінгу в Міністерстві освіти, повідомляє Експрес з посиланням на ТСН.
"Я думаю, що проблема наших колег-журналістів у тому, що вони запросто замінюють знання переконаннями", - сказав Табачник. "Я мав на увазі і буду це відстоювати, що згідно із законодавством міністерство і будь-який орган влади повинні виконувати те, що на них покладено законодавством і Конституцією", - зазначив міністр.
Він нагадав, що підручники замовляють школи. "І якщо в молдавську школу приходять підручники румунською мовою - вони потрібні, якщо в угорську школу - російською мовою - вони не потрібні", - додав Табачник.
За його словами, у такому випадку купа підручників залишаються незатребуваними, а батькам доводиться купувати підручники за свої кошти. Міністр зазначив, що саме таку ситуацію він мав на увазі.
Як відомо, нещодавно було оприлюднене відео з виступом Табачника, який хвалиться успіхами у переведенні української освіти на російську мову. Зокрема, він розповідає про те, як дозволив викладати російською у вищій школі, і заявляє, що україномовні підручники у Криму - це книги на "непотрібній мові".