Сумські МНКівці вітали з різдвяними святами

19.01.2015

Традиційно під час різдвяних свят члени сумського МНК вирішили привітати добрих знайомих, зокрема громадських активістів, журналістів, жертводавців, котрі протягом року сприяли діяльності організації.

«Уже за добрим звичаєм вирішили щиро привітати друзів з новорічними святами, а також допомогти нашим військовим, тим, хто оберігає нас і нашу країну дорогою ціною», - говорить про мету заходу учасниця Катерина Волченко.

Тож в ніч на 7 та 14 січня МНКівці обійшли з різдвяним вертепом близько 30 домівок. Зібрані кошти віддали на волонтерську діяльність з допомоги бійцям АТО та на розвиток організації.

«Новорічні та різдвяні свята асоціюються з веселими розвагами та неодмінно одвічними українськими традиціями. Та на відміну від попередніх років, 2014 рік став знаменним для кожного українця, показав, ким ми є. Події, які відбуваються в нашій країні об’єднали нас. Саме тому у цей складний період суперечностей та втрат ми маємо розуміти наскільки важливо зберігати наші традиції», - вважає Юрій Бондаренко, член Сумського МНК.