Сумщина запрошує дітей на ювілейний табір ''Коловрат''

22.05.2014

Десять років – саме стільки налічує історія дитячого патріотичного наметового табору «Коловрат», що збирає юних українців на Сумщині. 1 – 14 липня відбудеться десятий табір, організований «Молодіжним Націоналістичним Конгресом» для виховання молоді у дусі патріотизму.

«Наше майбутнє, діти, у виховання яких слід вкладати максимум зусиль, часто стають на  неправильний шлях з однієї простої причини: нічим зайнятися. Літо – пора, коли дитячі голови не заповнені шкільними турботами, а отже, наповнюються різноманітними іншими думками, не завжди корисними та правильними. Батьки поспішають відправляти своїх синів та доньок у стаціонарні табори, де, по факту, більшість часу вони присвячені самі собі. І найчастіше з таких таборів і «привозять», скажімо, шкідливі звички», - говорять організатори альтернативного способу відпочинку.

Чому «Коловрат» - найкращий дитячий табір?

По-перше, виховання. Потрапляючи з квартири до намету, дитина вчиться самостійно організовувати себе. Таборове життя влаштоване таким чином, що кожен отримує можливість переступити через власне «не можу» й «не хочу», подолати страхи, комплекси та упередження. Цьому сприяє чіткий розпорядок дня, виконання дорученої праці в облаштуванні побуту, відчуття відповідальності не тільки за себе, а й за своїх друзів.

По-друге, навчально-розважальна програма табору не залишає ні хвилини вільного часу: тут навіть зуби доводиться чистити якомога швидше, не кажучи вже про «вештання територією» без мети.  Відомі та успішні люди, цікаві особистості та просто компетентні у своїй сфері особи проводять дітям курс тренінгів з лідерства, роботи в команді, а також розповідають про історію рідного краю. З практичних занять, пропонується  оволодіння туристичними дисциплінами (діти опановують туристичну техніку, в’яжуть вузлики, вчаться орієнтуватися по карті і т.д.), різноманітні командні ігри, спортивні змагання.

По-третє, результат проходження такого табору не змушує себе чекати. Дитина, провівши два тижні на природі, вчиться цінувати свій час та розуміє, що в повсякденному житті – купа надмірностей. Отже, дитина повертається додому оздоровленою свіжим повітрям, правильним харчуванням та фізичними заняттями. Також - здобуває цікавий, неординарний життєвий досвід, оскільки знання і навички, отримані на «Коловраті», можуть уже завтра врятувати життя та допомогти вийти переможцем з більшості екстремальних ситуацій, що готує їй доля.  

Для того, щоб стати учасником, треба:

1. Заповнити анкету https://docs.google.com/forms/d/1reM0j8nUuT0NKegbBuCA..
2. Принести документи за адресою: м. Суми, вул.Горького,2:
- ксерокопію свідоцтва про народження (або 1, 2 стор. та прописка з паспорту);
- ксерокопію ідентифікаційного коду;
- заяву від батьків (у прикріпленому документі);
- медичну довідку (робити за 3 дні до табору).
3. Сплатити грошову вкладку - 400 грн.

Учаники, що проживають не в Сумах, можуть надсилати зі скановані документи на електронну пошту:dzvinka-ua@ukr.net

Усі деталі тут: https://vk.com/kolovrat_2014

099 64 14 421 - Мирослав

095 73 12 988 - Наталка