Сумчани розповіли про ''Гурби-Антонівці''

08.05.2015

Одразу після повернення сумської команди з «Гурб-Антонівців», у Сумському обласному прес-клубі відбулася зустріч із журналістами місцевих ЗМІ. Темою стала участь сумчан у тереновій грі, а також – перемога.

«Володимир Гарматій, пам’яті якого була присвячена гра 2015 року, – людина, яка спочатку «гралась» у війну, а потім віддала своє життя за Батьківщину на справжній. Розуміючи,що наші хлопці захищають нас там, молодь більше хоче долучитись хоч і до іграшкового, але аналогу, виразити свою солідарність з бійцями на Сході. Адже знання, отримані на «Гурбах» - не вантаж за плечима, вони ставали у пригоді на Майдані, допомагають і зараз на фронті», - зазначив Олександр Бойко, екс-голова Сумського осередку МНК, боєць Національної Гвардії.

Також спікери розповідали про те, як саме змінювалася гра впродовж останніх восьми років, про особливості проведення теренівки цьогоріч, зважаючи на політичну ситуацію в країні. Серед аспектів роботи з командою у цьому році, відзначали зокрема легкість співпраці з керівництвом куреню, правильний розподіл обов’язків, що дозволяв кожному бути ефективним у своїй сфері.

«Цього року ми поставили за ціль набрати підготовану команду для участі у Гурбах і у нас це вийшло. Щотижневі тренування зробили з сумських учасників сім’ю загартованих та ефективних бійців. Після «Гурб» вирішили продовжувати щонедільну традицію тренувань аж до початку таборового сезону. Сподіваюся, це стане альтернативою нудного проводження часу на вихідних та підготує команди на нашу регіональну теренівку «Ревин Яр», заплановану на кінець вересня», - сказав Мирослав Ольшанський, голова Сумського обласного осередку МНК.