Суд у Києві заборонив діяльність Комуністичної партії України

17.12.2015
За словами міністра юстиції України Павла Петренка, це судове рішення матиме винятково позитивні наслідки для всього українського суспільства.

Окружний адміністративний суд міста Києва у середу, 16 грудня, завершив розгляд справи за позовом міністерства юстиції України до Комуністичної партії (КПУ) про заборону її діяльності. "Суд задовольнив позов міністерства юстиції України у повному обсязі, заборонивши діяльність Комуністичної партії України", - йдеться в тексті повідомлення, оприлюдненому на сайті суду. Про це пише DW.COM

Цього ж дня ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду залишено без задоволення апеляційну скаргу на постанову Окружного адміністративного суду щодо відмови у задоволенні позову КПУ проти міністерства юстиції. Як повідомляється на сайті міністерства, представники Компартії у позові вимагали скасування наказу міністерства юстиції щодо заборони їхньої діяльності.

За словами міністра юстиції України Павла Петренка, це судове рішення матиме винятково позитивні наслідки для всього українського суспільства. "Ми проводимо реформи, ведемо боротьбу як з побутовою корупцією, так і на місцях. Українське суспільство має базуватися на справжніх цінностях нашого народу, жити у європейському правовому полі, не повторювати помилок минулого", - написав він на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, триває громадська кампанія з декомунізації: Молодіжний Націоналістичний шукає волонтерів.