Студентів викинуть з гуртожитків, щоб здати кімнати фанам Євро?

03.04.2012
На офіційних сайтах до Євро 2012 з’явились пропозиції для туристів бронювати місця в гуртожитках Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
На одному з таких сайтів мова йдеться зокрема про гуртожитки № 6 та № 9.
Про це повідомляє "Українська правда. Київ".
"Привертає увагу кількість номерів, що пропонується до здачі туристам, наприклад, у гуртожитку № 9 – 230 номерів, що є практично загальним обсягом кімнат у гуртожитку. Отож студентам місця не лишиться", висловили побоювання студенти.
Єврофанам пропонують жити в студентських гуртожитках 
"Таким чином, ми отримали підтвердження намірів виселити студентів з гуртожитків на літо. При тому, що значна кількість людей лишається в гуртожитку працювати в інститутах, піднімаючи нашу науку. 230 номерів  - це весь гуртожиток. Куди діватися людям, з усіма речами, одягом? Хіба що на вулицю, адже студентської стипендії явно замало для оренди кімнат чи квартир у Києві", - розповіла мешканка гуртожитку.
Студенти переконані, що за рахунок їхніх кімнат київська влада вирішила завуалювати брак місць в готелях.  
Тим часом студенти не занють, куди їм подітися  
Активісти гуртожитків направили офіційні запити до керівництва університету, однак відповіді так і не отримали.
Натомість з'явилась офіційна відповідь від Студентського парламенту університету, де чутки про відселення спростовувались. 
Із офіційної відповіді, наданої КНУ, слідує, що хвилюватися не потрібно, бо законних підстав для виселення не існує.   
Однак на сайтах, що надають послугу з бронювання місць у готелях на час проведення Євро, продовжує з’являтись інформація про те, що гуртожитки КНУ також надають послуги з проживання туристів.
Студентські організації налаштовані протестувати проти незаконного виселення з гуртожитків та заявляють про намір не покидати кімнат на час проведення чемпіонату.  
Як з'ясувала "Українська правда. Київ", зателефонувавши за вказаними номерами, кімнати у гуртожитках можна з легкістю забронювати на всі дні чемпіонату. 

Спірозмовник запевнив, що жодних проблем не виникне, "бо всі студенти на час Євро з'їдуть". 
"Є одна умова: усю суму проживання треба оплатити карткою. Ця сума не повертається у разі чого", - розповів чоловік. 
Сума за ніч у двомісноум номері - 722 гривні 62 копійки. 
"Таким чином, загальна сума на дні, які вам потрібно (13-17 червня) коштуватиме 2 тисячі 890 гривень 46 копійок", - сказав чоловік.