Студенти КНУ ім. Т. Шевченка скасували акцію голодування

15.01.2014
Студенти КНУ імені Тараса Шевченка скасували заплановану акцію безстрокового голодування у зв’язку з тим, що Державна інспекція навчальних закладів (ДІНЗ) сьогодні вранці “відмінила” свою перевірку у цьому закладі. Про це УНН повідомив студент-активіст Мар’ян Кушнір. Сьогодні вдень у парк до пам’ятника Тараса Шевченка, де мала стартувати акція голодування, прийшло двоє студентів і представник ДІНЗ.
“Вони ( студенти — ред.) вчора увечері повідомили про те, що будуть голодувати сьогодні і вже зранку надійшла інформація про те, що відмінили перевірку”, — прокоментував Мар’ян Кушнір. У зв’язку з цим безстрокове голодування було скасоване самими студентами.
“Акцію в університеті Шевченка ми відмінили, але треба зробити так, щоб жоден студент-активіст київського вишу не постраждав”, — додав Мар’ян Кушнір. Нагадаємо, ДІНЗ вранці повідомила, що завершила свою роботу у ряді вищих навчальних закладів, в тому числі і в КНУ імені Тараса Шевченка.
Студенти Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка вчора на сторінці у соцмережі “Вконтакті” оголосили про початок безстрокового голодування на знак протесту проти позапланової перевірки Державної інспекції навчальних закладів. У повідомленні йдеться, що акція розпочнеться сьогодні о 13:00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Керівництво КНУ ім. Шевченка заявило, що наразі не проводить жодних розмов зі студентами щодо їх можливої акції безстрокового голодування, і що допоки оголошена подія не відбулася, і студенти не повідомили офіційно про свої наміри керівництву закладу, останнє не реагуватиме на новину.