Студенти Дніпропетровська масово стали донорами крові для українських військових

31.03.2015

У понеділок, 30 березня, у місті Дніпропетровськ відбулася акція «Стань донором – врятуй життя!». Організатором акції став Молодіжний Націоналістичний Конгрес. Учасниками акції була переважно студентська молодь.

Збір крові відбувався на базі Дніпропетровської обласної станції переливання крові. Учасники акції здавали кров на потреби бійців, які були пораненні в зоні АТО.

«Такі заходи дуже актуальні нині, і особливо важливо – це залучення молодого покоління, а саме студентів, бо вони майбутнє нашої країни. Ця акція - можливість нагадати, що зараз в нашій країні триває війна і треба допомагати всіма можливими способами!», - говорить організатор акції, член МНК Гліб Стрижко.

Більшість учасників, які цього дня здавали кров, робили це вперше. «Давно хотів здати кров, але ніяк не наважувався, боявся, вагався в тому, чи варто, але ця акція стала чудовим стимулом, щоб стати донором», – ділиться своїми враженнями студент-історик Віталій Харченко. За словами лікарів, щодня з передової до обласної лікарні імені Мечникова привозять десятки поранених військових. Наразі найбільша потреба  в крові всіх груп з негативним резусом і в 3-ій та 4-ій групах з позитивним резусом.