Стартувало зголошення на табір волі та характеру «Відвага»

13.06.2017

З 5 по 15 серпня в Полтавській області відбудеться вишкільний табір волі та характеру «Відвага». Протягом 10 днів табору  учасники матимуть змогу перемогти  свої страхи, загартовувати волю та  характер. Організаторизаходу:  ГО Молодіжний Націоналістичний Конгрес , Міністерство молоді та спорту України, Полтавська ОДА.

На молодь чекає життя в наметах, ранкова "руханка", польова кухня з безпосередньою  участю в приготуванні їжі, тренінги на різну тематику, лекції від громадських діячів, істориків, політиків та відомих експертів у різних сферах. Також в програмі передбачене фізичне та інтелектуальне навантаження,елементи вишколу, командні ігри,  вечірні ватри та багато іншого.

На “Відвазі” діє “залізна” дисципліна. Кожен учасник виконує всі накази Проводу, дотримується чіткого розпорядку дня. На таборі суворо заборонено вживати алкоголь, а на курців чекають особливі випробування.

Хочеш стати учасником «Відваги»,випробувати себе і дізнатись, на що здатний? Реєструйся, і отримаєш заряд енегрії та позитивні емоції на весь рік, цінний досвід та команду однодумців!

Анкета зголошення: https://goo.gl/7HseQF .

Більше інформації про табір та умови участі тут

 Деталі за телефоном: (050) 021-07-84 Олеся.