Стартувала всеукраїнська культурно-просвітницька кампанія «Два століття – Одна війна»

24.10.2017

Цього року виповнюється 75 років з часу створення Української Повстанської Армії.

Сьогодні знову триває збройна боротьба проти російського імперіалізму на Сході країни та ідеологічний спротив по всій Україні. В інформаційних просторах Росія намагається здійснювати підміну понять. В результаті такої пропагандивної стратегії в українського населення починають формуватись зміщені акценти розуміння причини війни на Сході.

На цю ситуацію можна впливати лише системною протидією. Ми починаємо ініціювати активне та об'єктивне висвітлення історичної тяглості війни з російським імперіалізмом.  Тому ГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» та ГО «Вільні Люди» розробили всеукраїнську культурно-просвітницьку кампанію.

Кампанія «Два століття – Одна війна» – це цикл виставок, присвячених збройній боротьбі українського народу проти російського імперіалізму, що триває вже протягом не однієї сотні років. Фотовиставка складається з 27 стендів, кожен з яких – це поєднання сучасної документальної світлини російсько-української війни та архівної фото часів визвольних змагань УПА.

Першими містами, в яких відбулася прем’єрна презентація, стали Одеса та Київ. Загалом заплановано відвідати більше 25-ти міст.

“Ми ставимо собі за ціль в якомога більшій кількості міст розповісти про боротьбу українців з російським імперіалізмом протягом останніх двох століть. Свобода – не безкоштовна. Ми повинні знати її ціну”, - запевняє один із організаторів Василь Дубовий.

До 29 жовтня, з 9:30 до 18:00, кожен бажаючий зможе переглянути  світлини в Національному Музеї Історії України (м.Київ, вул. Володимирська, 2). А вже наступного тижня фотовиставку побачать на теренах Луганщини та Донеччини.

Детальна інформація на сайті: www.упа.укр

Організатори: Молодіжний Націоналістичний Конгрес та Фундація Вільні Люди.