Сплав – семінар ''Лідер змінює оточення''

08.06.2016

Любиш активно відпочивати та разом з тим набиратися корисного досвіду? Тоді тобі до нас!

10-12 червня відбудеться сплав-семінар «Лідер змінює оточення». Сплав на катамаранах буде відбуватися на Дністровському каньйоні, що є однією з найцікавіших атракцій з великого різноманіття активного відпочинку. Унікальності цього місця надають живописні ландшафти і їх неповторність. В Україні такого ви не знайдете більше ніде. Мандруючи на катамаранах, ви побачите: гроти, печери, водоспади, підніметесь на вершину каньйону. Також, навчитесь веслувати та керувати катамараном та насолодитесь  свіжим повітрям, якого так не вистачає, живучи в місті.

Чому сплав-семінар? Бо окрім сплаву відбудеться ряд тренінгів з лідерства та роботи в команді. На семінарі лектори розкажуть, як навчитись працювати в команді та застосувати нові навики на практиці.

Сплав-семінар – це чудова комбінація відпочинку з навчанням. Учасники подолають понад 80 км, проведуть ряд тренінгів та насолодяться неймовірною красою Дністровського каньйону. Це нагода познайомитись з новими людьми та провести час поза містом в хорошій компанії.

Геть сумніви, гайда до нас!

Маршрут: Незвисько - Устечко

Організатори: Інститут громадського лідерства, Молодіжний націоналістичний конгрес та Львівська обласна державна адміністрація.