Співуче місто Сокаль

11.11.2012

Бардівський вечір у м. Сокаль – захід незвичайний і через те очікуваний. 10 листопада Сокальський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу організував співи у самому центрі міста – поблизу пам’ятника Тарасу Шевченку. Участь у ньому могли взяти всі охочі.

«Співи були заплановані на вечір, і погоду не можна було назвати хорошою. Але холод не завадив бажанню молоді поспівати. Ми зігрівалися, співаючи з великою наснагою. Грали на гітарі, веселилились, - говорить Ірина Михайлова, голова Сокальського МНК.

Вечір зібрав близько 30 місцевих жителів - охочих поспівати виключно українською мовою. За словами організаторів, мета заходу - зібрати людей, які прагнуть відпочити від буденності та поспілкуватися, цілком реалізована.

«У нашому місті такий захід вперше. Співи рідною мовою під звуки гітари - це чудово! Найбільше сподобалося те , що виконували як сучасні українські пісні, так і традиційні», - ділиться Павло Михалов.

Учасники  залишилися задоволенні та пообіцяли, що обов’язково завітають  на наступний захід схожого формату. Це спонукало організаторів зробити бардівський вечір традиційним та влаштовувати його двічі на місяць. Тож запрошуються всі охочі!