Сьогодні 'Тризубівці' оскаржать вирок в справі пошкодження пам'ятника Сталіну

02.04.2012
В Запорізькому апеляційному суді в понеділок, 2 квітня, дев'ять членів націонал-патріотичної організації Тризуб, засуджених за спилювання голови пам'ятника Сталіну, оскаржать вирок Жовтневого районного суду - умовний термін та більше 109 тис грн матеріального збитку, повідомляє "Український тиждень" з посиланням на прес-службу громадської організації "Град".
"Усі 9 засуджених у резонансній справі - обезголовлювання пам'ятника Сталіну, встановленого на території Запорізького обласного комітету КПУ, не вважають себе винними, і називають свій вчинок принциповою громадянською позицією", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 12 грудня 2011 року Жовтневий райсуд  Запоріжжя виніс вирок  9 "тризубівцям"  у справі  про пошкодження пам’ятника Йосипу Сталіну. Вирок передбачає відшкодування матеріальних збитків на суму 109 820 грн. Комуністи не виключають, що на відсуджені гроші поставлять пам'ятник Йосипу Сталіну в Луцьку.
Як зазначалось, пам'ятник Сталіну в Запоріжжі було встановлено 5 травня 2010 року на території Запорізького обкому КПУ.
28 грудня 2010 року невідомі пошкодили бюст, відрізавши йому голову. А у новорічну ніч 31 грудня невідомі підірвали пам'ятник Сталіну.
10 січня всеукраїнська організація «Тризуб» заявила про масові арешти своїх членів за підозрою в руйнуванні пам'ятника Сталіну в Запоріжжі.
Минулого року комуністи знову встановили бюст Сталіну на подвір’ї свого обкому.