Скандал, створений навколо дій команди МОЗ на чолі з Уляною Супрун, - штучний та вигідний винятково антиукраїнським силам

19.01.2017

Одне з важливих завдань, яке стоїть перед Україною після Революції Гідності, - очищення державних відомств від корупції. Нова команда МОЗ та доктор Уляна Супрун розпочали конкретні дії щодо викорінення корупції в системі охорони здоров’я.

За даними сайту “Слово і діло”, Уляна Супрун не провалила жодної зі своїх обіцянок. Частина з них - у процесі втілення. Впевненість та послідовність в.о міністра охорони здоров’я у питанні подолання корупції, б’є по лікарях-здирниках, що впродовж багатьох років не лише крадуть гроші з бюджету, а й стягують їх з пацієнтів. Звісно, у часи уряду Януковича, на це все “закривали очі”, але зараз Супрун запускає програму державної закупівлі ліків через міжнародні організації. Це дозволить зекономити державі не один мільярд гривень.

Хто ж проти позитивних реформ? Звичайно, ті, кому дії МОЗ “перекриють” фінансові потоки. Нагадаємо, першим, хто публічно виступив проти МОЗ, став кардіохірург Борис Тодуров. Його підтримав відомий антиукраїнський політик Віктор Медведчук, кум та прихвостень Путіна. Як людина, котра є агентом Кремля та є причетною до розгортання війни, може “дбати” про Україну та “хвилюватись” за життя українців?!

Крім того, депутати “Опозиційного блоку” зареєстрували в парламенті проект постанови про визнання незадовільними результатів роботи виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Чим керуються екс-регіонали? Бажанням реваншу.

На користь “чорного” піару та штучності скандалу навколо МОЗ, свідчать і висновки Центру контент-аналізу. Факти говорять самі за себе: заяви Бориса Тодурова поширили проросійські видання (“Вести” (3 публікації), “Интер” (2 сюжети), “Подробности” (2 публикации), “Українські новини” (2 публікації); публічну підтримку Тодурову виявили лише Віктор Медведчук. Тетяна Монтян та Олег Мусій, екс-міністр МОЗ. Крім того, атака на МОЗ була спланована: проросійські ЗМІ (“Интер”, ТРК “Україна”, НТН) активізувались у кінці грудня 2016 року, випустивши 30 заангажованих сюжетів про Бориса Тодурова.

Розхитування ситуації всередині держави робить Україну вразливішою, особливо у військовий час. Це вигідно переліченим вище силам.

Ми підтримуємо команду Уляни Супрун та закликаємо українців не реагувати на чорний піар проти її команди.