Штурмували Львів

05.11.2012

Днями Україна відсвяткувала 94-річницю Листопадового чину у Львові, результатом якого стало встановлення в Королівстві Галичини і Волині Української Держави. На честь цієї події вулицями міста пройшов забіг, організаторами якого став Молодіжний Націоналістичний Конгрес у Львові.

11 команд вийшли на маршрут, аби продемонструвати свою вправність у квесті "Штурмове попередження". Його особливість – визначена кількість етапів, кожен з яких має завдання. Гравці мали показати свою фізичну підготовку, рівень обізнаності в історії, вміння швидко і логічно мислити. І що особливо важливо - бути частиною команди.

"Мета квесту полягає в залученні молоді до середовища, яке сприяє їх спортивному і фізичному розвитку як особистостей, що прагнуть чогось нового", - зауважив Андрій Бень, один з організаторів.

Перемогу здобула команда громадської організації "Борець" яка випередила суперників (між іншим, команду-організатора) на 14 хвилин. Боротьба за третє місце розгорнулася не на жарт. Останнє призове місце у напруженій сутичці отримала команда "Борчинь".

"Квест – це те, що сприяє мисленню, адже під час бігу, в таких незвичних умовах для буденності організм активізує свої приховані сили", - ділились враженнями учасники.

Організатори запросили всіх охочих брати участь у наступних заходах, які пообіцяли робити такими ж цікавими та насиченими. І висловили подяку командам і компаніям, без підтримки яких захід не відбувся б: Штурм, Пума, Чудо-тур, Медик, Горгани, Кінопалац, Острава, Наш Формат, Світоч.