Сезон сплавів відкрито!

28.03.2011
26-27 березня 2011 року вже традиційно відбувся сплав-змаг Дністром. У ньому взяло участь близько 30 осіб, які сформували чотири команди. Серед них дві представляли тернопільську обласну організацію ВМГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”.
Маршрут сплаву пролягав від міста Галич Івано-Франківської області до міста Заліщики Тернопільської області і мав загальну довжину 165 км.
Слід нагадати, що березневий сплав по Дністру не іде у порівняння із літніми відпочинковими сплавами. Відрізняється він перш за все суворістю погодних умов та великими фізичними навантаженнями, тому що традиційно проходить у форматі змагань. Фінішну лінію подали тільки дві команди тернопільського МНК.
Не обійшлося цього року і без несподіванок. Так у суботу випав дощ і усю другу половину дня довелось провеслувати під дощем та боротися із сильним вітром, ще гірше було ввечері, коли почав падати сніг. Як згадують учасники, промокли до нитки, не залишилось жодного сухого місця. Зігрівала лише думка про те, що поруч товариші, які підтримують командний дух.
Хлопці кажуть, що хорошим стимулом для того аби добратися до фінішу були дівчата, які відважились до сплаву. Мовляв, коли дуже втомлювалися і вже не було сил, а дівчата продовжували працювати веслами, то доводилося самим, щоб не здаватися слабшими, братись за весло.
Незважаючи на складні погодні умови та виснажливий маршрут всі учасники залишились задоволеними та здоровими, з нетерпінням чекають наступних водних пригод!