Сергій Кузан привітав Молодий Народний Рух з обранням нового керівництва

25.03.2013
23 березня 2013 року в Києві відбувся VII З’їзд Молодого Народного Руху, під час якого відбувалися вибори нового голови організації. Серед почесних гостей був Сергій Кузан, голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу.
У своєму виступі Сергій Кузан наголосив, що прийшов вітати МНРівців «не як просто партнерську молодіжку, а справді дружню нам організацію, людей якої я знаю і ціную, з якими вже встигли багато чого пройти». Згадав Сергій також і спільні акції, подякував за взаємодопомогу, та заявив, що МНК та МНР не мають ідеологічних та світоглядних розбіжностей та йдуть «нога в ногу».
«У Молодіжному Націоналістичному Конгресі ми понад усе цінуємо людей, відданих ідеї та організації. Я гадав, що лише ми маємо таких людей. І мушу визнати, помилявся – МНР може похвалитися своїм членством, а Сергій Воронов – яскравий тому приклад», - наголосив Сергій Кузан.
Отже, основними кандидатами на посаду голови організації були заступник голови МНР Сергій Воронов та перший заступник голови МНР, депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук. Після довгих дискусій та виступів делегатів Валерій Веремчук зняв свою кандидатуру. Делегати З’їзду майже одностайно проголосували за Сергія Воронова: 56 голосів «За» та 8 «Утримались». Так Молодий Народний Рух обрав третього в своїй історії голову – Сергія Воронова.
«Молодий Народний Рух і надалі міцнішатиме і розвиватиметься як невід’ємна частина Народного Руху України. Молодорухівці зможуть примножити здобутки організації» – заявив Сергій Воронов.
МНК щиро вітає нашу дружню організацію та бажає її членам нових здобутків, досягнень та успіхів у нашій спільній меті – розбудові України!