Сергій Кузан: ''Молодь України і Чехії повинна гуртуватись''

13.03.2013

Днями голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу Сергій Кузан відвідав з робочим візитом Чехію. У Празі він зустрівся представником студентського Міжнародного Об'єднання "Українська Свобода" Олександром Мартинцем.

"Українська Свобода" об’єднує громадян України в Чехії та виступає на захист національних, конституційних, духовних та соціально-економічних інтересів українців, поширення української культури, звичаїв, мови.

"Ми обговорили шляхи співпраці студентської молоді Чехії та Україні. Перспективи є: українці світу повинні об’єднуватися, підтримувати одне одного, гуртуватися не тільки задля захисту прав чи свобод, а й для усвідомлення себе як однієї нації", - вважає Сергій Кузан.

На підтвердження своїх слів, Голова МНК вручив діаспорянам примірники газети "Терен" та книги, видані завдяки Молодіжному Націоналістичному Конгресу: "Украдене ім’я: чому русини стали українцями?" (Євген Наконечний), "Українофобія: п'ята колона та її ляльководи" (Віктор Рог), "Нація, яка не капітулює" (Ярослав Іляш), "ОУН-бандерівці. Фрагменти діяльності та боротьби" (Святослав Липовецький), "Бій відлунав" (Віктор Рог), "Дух Росії" (Дмитро Донцов). Книги, передані Сергієм Кузаном, будуть розповсюджені по школам та іншим установам Чехії.

Зустріч завершилася відвіданням меморіальної дошки Тарасу Шевченку.