Санкт-Петербург висловив солідарність з Євромайданом

06.12.2013

П’ятого грудня, група активістів провела акцію на підтримку українського протесту проти влади у російському Санкт-Петербурзі.

Про це пише УНН з посиланням на організаторів заходу.

В одиночних пікетах на Невському проспекті біля Гостиного двору взяли участь 12 осіб. Вони виступили на підтримку прагнення більшості народу України до інтеграції з Європейським союзом і проти тиску на Україну з боку російської влади.

Акція проходила під гаслами «Ми з народом України. За європейський вибір!» і «Путін, не заважай людям жити. Руки геть від України!».

В однієї з учасниць акції був український прапор. Перехожим роздавали листівки зі зверненням. Серед учасників акції - МНКівка зі Львова Іванка Сторожук, яка зараз перебуває в Росії.

Пікети пройшли без пригод. На місці, де було анонсовано проведення акції, був виставлений великий наряд поліції, включаючи представників ГУ МВС. Поліцейські перевіряли документи у кожного пікетувальника і переписували їх особисті дані. Нікого не затримували – пікетувальники вставали в пікети по черзі, дотримуючись норми закону про мінімальну відстань між поодинокими пікетами (50 метрів).

Нагадаємо, що Євромайдани пройшли у багатьох містах світу. Зокрема, подібні акції були організовані в декількох містах Польщі, Чехії, Німеччини, Італії, Іспанії, США, Канади та навіть в Португалії й Ісландії.