Самооборона Майдану попередила можливі провокації біля МВС

13.01.2014
Сьогодні, 13 січня, 14 та 15 сотні Самооборони Майдану, до складу яких входять і МНКівці, перебували під управлінням МВС на мітингу опозиції. Ціль, як завжи, одна – забезпечення порядку. За інформацією, яка надійшла днем раніше, у Маріїнському парку збирали так званих «тітушок».
Створивши живий ланцюг за мітингувальниками, самооборонці пробули там весь ранок. Після завершення акції опозиції, 14 і 15 сотні організованою колоною рушили на Майдан. Оскільки маршрут полягав через вул. Лютеранську, яка була заблокована правоохоронцями з щитами та їхніми автобусами, колона була змушена обійти іншим шляхом. Біля барикади, на перетині вулиці Хрещатик та Богдана Хмельницького, на Самооборону вже чекав мітинг антимайданівців.
«На узбіччі ми побачили автівку з аудіообладнанням, на бордюрі – Вікторію Шилову, яка була в Партії Регіонів та Радикальній партії Олега Ляшка. На місці вже працювали три знімальні групи – каналу «Інтер», «Україна» та «Першого». Як відомо, два перших - у списку каналів з бойкотованих ЗМІ», - говорить МНКівець із Самооборони Василь Дубовий.
Зазаначимо, що на сайті «Народного Кореспонденту» вчора було опубліковано інформацію про наміри Шилової та активістів Соціального руху «За здорову націю!» пікетувати Майдан.
«Хлопці спортивної статури з характерними жовто-рожево-блакитними пов’язками на рукавах відмовились фотографуватись. А на питання про пов’язки на їхніх рукавах, відповілали, що це символ їхньої нещодавно створеної партії. Пояснити значення кольорів на ній не змогли. Натомість – робили спроби пустити в хід кулаки», - додає Василь Дубовий.
Самооборона швидко відтіснила їх з місця можливих провокацій та, разом із оборонцями барикади, створили живий паркан. Через кілька хвилин антимайданівці розійшлись.