Самооборона гарантує безпеку і свободу правоохоронцям, що перейшли на бік народу

20.02.2014
Протягом останніх днів мирні протестувальники унеможливили виконання злочинних наказів. В той же час сотні міліціонерів та курсантів внутрішніх військ вийшли з-під керівництва своїх офіцерів та перейшли на бік народу. 

Всі військовослужбовці внутрішніх військ, що потрапили в зону впливу Самооборони і перейшли на бік народу, після проведення профілактичних розмов отримали можливість вільно покинути територію Майдану.

У більшості це – строковики, 18-20-річні діти, котрих їхні начальники злочинно використовували як живий щит для карателів з Беркуту.

Більшість з таких представників запевняли у своїй вірності присязі, а саме служінню народу України, а не злочинному режиму. Деякі з них, щоб доказати щирість своїх слів, приєдналися до протестувальників. Імена таких військовослужбовців та назви їх частин ми не розголошуватимемо для їх власної безпеки та безпеки їхніх родин.

Самооборона Майдану займається виявленням правоохоронців, що знаходяться у зоні відповідальності різних груп протестувальників, та їх звільненням. 

Закликаємо працівників правоохоронних органів не виконувати злочинних наказів та переходити на бік повсталого народу. 

Центральний штаб Самооборони Майдану