Запрошуємо на ''Курс Вільних Людей''

22.07.2016

Проект неформальної освіти “Курс Вільних Людей” продовжується! Уже цього літа відбудуваються молодіжні освітні табори у чотирьох містах України. Організаторами проекту є громадська організація “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” за сприяння Міністерства молоді і спорту України.

Табори Курсу Вільних Людей - це табори для активної молоді, яка хоче вчитися, діяти і творити зміни свого оточення та держави. Їх програма спрямована на всебічний розвиток особистості, утвердження національних цінностей та активної життєвої позиції. Тож учасниками таборів можуть стати всі молоді люди, які дійсно хочуть змінюватися та змінювати Україну. Як бонус, це чудова можливість відчути неймовірну атмосферу табору, відпочити та знайти нових друзів з різних куточків країни.

У програмі:

- лекції з актуальних тем
- дискусії
- ділові ігри
- перегляд фільмів
- вечори біля багаття
- смуги перешкод
- спортивні та командні ігри

“Ці табори можна назвати стартовою платформою для молодих людей, які хочуть в майбутньому займатися громадською роботою та розбудовувати нашу державу. Тим більше, що такий формат заходу є легким для сприймання: що може бути краще, ніж вчитися відпочиваючи. Нагадаю, що це лише один із заходів “Курсу Вільних Людей”. Далі учасників чекатимуть практичні семінари та реалізації власних ініціатив”, - говорить співорганізатор проекту, член МНК Оксана Корінь.

Наступні табори відбудуться у Львові вже 12-15 серпня, у Києві - 26-29 серпня, у Сумах - 23-26 вересня.

Вік учасників - 16-24 роки.

Хочеш стати учасником?

Реєструйся: goo.gl/qQ91Lj

Дізнайся більше: mnk.org.ua/tabir-kvl

(097) 828 69 46 - Марія

Інформаційні партнери