Російському пропагандисту Шувалову не місце в Україні!

13.09.2018

14 вересня о 14:00 ми, представники Молодіжного Націоналістичного Конгресу, прийдемо під Окружний  адміністративний суд міста Києва (вул. Петра Болбочана, 8), щоб унеможливити повернення російського пропагандиста, політтехнолога Ігоря Шувалова на територію України.

Ігор Шувалов — громадянин Росії, що донедавна контролював редакційну політику "Інтера" і поширював прокремлівську пропаганду. У 2017 році під тиском громадськості СБУ депортувала його, заборонивши в’їзд на 5 років. Зараз автор антиукраїнського контенту прагне реваншу — він позивається до Державної міграційної служби (ДМС) України, вимагаючи скасувати рішення про заборону в'їзду в Україну. Він просить суд визнавати протиправним і скасувати рішення директора Департаменту у справах іноземців та осіб без громадянства ДМСУ про заборону в'їзду в України терміном на 5 років. Це вже третє засідання у цій справі.

У рамках громадської ініціативи “Стоп Реванш”, яка об'єднує активістів у боротьбі з силами реваншу - адептами “русского міра”, ми вимагатимемо справедливого рішення від українського(!) суду. Ми не дозволимо "по-тихому" пустити російського пропагандиста в Україну. Це питання національної безпеки, адже агентам ворожої держави — не місце ні на телебаченні, ні в судах, ні у владних кабінетах.

Довідка:

Ігор Шувалов — російський політтехнолог. З 1998 року працював в Україні. Брав участь у президентській кампанії Леоніда Кучми 1999 року, потім консультував главу адміністрації Кучми Віктора Медведчука, а також брав участь у передвиборній кампанії Януковича в 2004 році.

В 2001-2004 роках, під час роботи на Медведчука, стояв за створенням системи "темників" — цензури в ЗМІ.

Консультував колишнього главу президентського секретаріату Сергія Льовочкіна (2010-2014 рр.), і в той же час був неформальним "керівником" інформаційної політики на каналі "Інтер". Власне, йому належать всі ключові тези, які просувались на "Інтері" в часи Революції гідності – дискредитація Майдану та учасників протесту, героїзація правоохоронців; проведення проросійських меседжів про контрольованість протесту з-за кордону тощо.

У 2016 році МНК та “Вільні Люди” кілька разів пікетували та офіційно звертались до СБУ, вимагаючи депортувати громадянина Росії Ігоря Шувалова з України. 22 травня 2017 року українські прикордонники видворили Шувалова. СБУ заборонила йому в’їзд на 5 років.

Національна ініціатива «Стоп Реванш» — це кампанія, спрямована на протидію російській гібридній агресії в Україні, охоплює боротьбу в інформаційній, політичній, гуманітарній сферах. Революція Гідності послабила проросійські впливи в Україні. Але не знищила. Російська влада робить усе, щоб відновити втрачені позиції, визначати і контролювати курс України. Це стосується всіх вимірів— політичного, економічного, інформаційного, культурного, гуманітарного, військового.“Стоп Реванш” мобілізує суспільство на боротьбу з будь-якими проявами російської експансії. Наша мета — деокупація України від російської агентури і впливів у всіх сферах.