''Ревин Яр'' зібрав на Сумщині близько 80 патріотів

23.09.2014

Уже традиційно на Сумщині відбулася осіння теренова гра «Ревин Яр», організована Сумським осередком Молодіжного Націоналістичного Конгресу.  З 18 до 21 вересня близько 80 молодих людей змагалися за перемогу над супротивником.

Гра відбувалася за класичними правилами: учасників було поділено на два курені – «жовті» та «червоні»,  кожному з гравців видано «пов’язку-життя» відповідного кольору. Команди протягом трьох діб шукали прапор супротивника, а також проводили бої.

«Цього року, зважаючи на той факт, що в країні триває справжня війна, здавалося б, «гратися» – не актуально. Але ми так не вважаємо. Патріотичне виховання молоді завжди – першочергова потреба, адже хто, як не патріоти зараз боронять державні кордони від зазіхань агресора?», - говорять організатори гри.

У ході гри перемогу здобув курінь «червоних». За словами гравця Максима Гузенка, те, що «червоні» виграли, не повинно обурювати «жовтих», адже перемога - це не головне.

«Я приїхав на гру вперше, та одразу зрозумів, наскільки це круто. Це гра, на якій ти перевіряєш свої можливості, це гра, в якій тільки скоординована група може розраховувати на успіх, це гра, в якій ти бачиш дивовижний ліс з дуже важкою місцевстю», - говорить Андрій Бердников, гравець.

Учасники говорять: наступний крок – участь у найбільшій всеукраїнській тереновій грі «Гурби-Антонівці», що більше десяти років проходить на Тернопільщини навесні.