''Ревин Яр'': школа молодих воїнів

22.09.2015

Теренівка «Ревин Яр» цьогоріч зібрала рекордну кількість учасників – 110. Традиційно організований Сумським обласним осередком «Молодіжного націоналістичного конгресу», захід дав 60 годин боротьби, що закарбувалися кожному учаснику у самому серці, вишколили молодих людей із Сумщини і не тільки.

Гра 2015 року була сповнена несподіванок та напруження, адже курінними вперше в історії теренівок були дівчата. Тактичні ходи, чотири масових бої, складна оборона прапора та перемога за підсумком очків куреню «червоних» – динаміка та маневри, яких не очікували ні спостерігачі, ні самі учасники.

«Роль курінної – одне із найскладніших завдань, з яким мені довелося справитися. Однак усе, що я можу сказати про те, як воно, бути на чолі такої могутньої сили як курінь «жовтих» - неймовірно, незабутньо, вражаюче! - говорить Олеся Горяйнова, багаторічна учасниця теренових ігор. – Дуже складна гра, за яку ми з начальником штабу поспали у сумі годин по 7, однак вона принесла нам стільки досвіду та позитивних емоцій, що їх вистачить аж до самих «Гурб-Антонівців»!».

«Маємо бути сильними, бо голосу слабких ніхто не почує», - сказав один із організаторів теренових ігор Сумщини Олександр Бойко на відкритті «Ревиного Яру-2015». Фраза, написана задовго до нас, цьогоріч була присвячена не тільки вихованню молоді чи ситуації в країні. Під цим гаслом жив Роман Атаманюк, один з першопрохідців «Ревиного Яру», її творців та найперших курінних, що загинув 28 травня під Донецьким аеропортом, виконуючи бойове завдання.

«Будь твердим до себе і будеш справедливим», - інше кредо з Декалога українського націоналіста, яке витало у повітрі 17-20 вересня на Сумщині. Залишається сподіватися, що учасники «Ревиного Яру-2015» керуватимуться ними обома у прагненні стати кращими.