''Ревин Яр'': мобілізацію розпочато!

04.09.2013

Сумщина вкотре запрошує активну молодь відчути справжній дух боротьби! 19-22 вересня у лісовому масиві зіткнуться два курені, які змагатимуться за перемогу, шукаючи прапор та виводячи з гри суперників. Сумський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу оголосив початок зголошувальної кампанії теренової гри «Ревин Яр».

««Ревин Яр» - назва, яка викликає безліч емоцій і спогадів. І не дивно: побувавши на грі хоча б раз, відчувши себе частинкою команди, продумуючи тактику, «вбиваючи ворогів», зриваючи пов'язку (таке собі «життя»), отримуючи дози адреналіну, стомлюючись, але не здаючись – хочеться повернутися ще і ще», - говорить Андрій Рубан, кількаразовий учасник гри.

То що це – теренова гра «Ревин яр»? Суть її полягає в тому, що учасники діляться на дві команди, які змагаються між собою за прапори одна одної та за кількість «вбитих» гравців суперника. При цьому кожна з команд суворо дотримується правил чесної гри, а прояви негідної поведінки під час її проведення можуть каратися дискваліфікацією гравця. Пияцтво тут також різко засуджуються. За дотриманням правил слідкує Рада Спостерігачів.

Перемогу отримує той, хто захоплює прапор противника і при цьому відстоює свій. З кожним роком це робити стає все складніше, адже командири «куренів» досконало вивчають терен гри, вдосконалюють тактику і стратегію, застосовують сучасні технічні можливості для вдалих маневрів.

Не прогав можливості стати героєм цьогорічної боротьби! Прояви себе!

Зголошення можна заповнити за адресою:

м. Суми, вул. Горького, 2

https://vk.com/ryar2013

066-344-13-41 Олександр,

099-641-44-21 Мирослав