Ракеткою і м'ячиком змагалися на Зборівщині

25.02.2013

22 лютого в рамках молодіжної кампанії “Пам’ятай про великі дні наших визвольних змагань” в селі Олієві, що на Зборівщині, відбулися змагання із настільного тенісу. Їх організували і провели Молодіжний Націоналістичний Конгрес та товариство “Просвіта”. В Оліївському Будинку культури зібралося близько 40 молодих хлопців і дівчат, із навколишних сіл.

Перед початком турніру виступив сільський голова Олієва Гончаренко Володимир Іванович, який побажав наснаги та успіхів у грі учасникам. Він висловив надію, що завдяки подібним заходам зрозуміють, що кожен, хто має талант, повинен його розвивати, а не тримати в собі.

Учасники змагалися в двох категоріях: хлопці та дівчата. Варто зазначити, що кожна партія була настільки видовищною і напруженою, що до кінця гри важко було сказати - хто переможе. Головним суддею змагань була  Марія Беньо, вчитель фізкультури ЗОШ I-IIIст. с.Олієва, а її асистентом - вишкілько-кадровий референт Зборівського осередку МНК Мисак Микола.  Перемогу серед дівчат вирвала в останні хвилини в Наталі Качан Катя Теслюк, а третьою була Оля Зарванська. Кращим серед юнаків став Ігор Сікора, другим Ігор Будник, а третім Володимир Цап.

Під кінець турніру, голова районних осередків товариства “Просвіта” та Молодіжного Націоналістичного Конгресу Василь Мудло нагородив переможців грамотами та тематичними подарунками.